Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj (NTRLD is...

Mi lehet a baj (NTRLD is missing)?

Figyelt kérdés

Ezt az NTRLD is missing szöveget írja ki a gépem, kerestem egy magyar oldalt ahol leírja mit takar hogy kell megjavítani: [link]


Eddig oké csak a gépet nem akartam újrarakni mert egy-két fontosabb cucc van a c-n is (bár annyira azért nem fontosak ha nincs más választás újrarakom) így a másik lehetőségre voksoltam, USB-ről megpróbálom megcsinálni. Letöltöttem a zip fájlt, el is jutottam "a kérdésre válaszolj: "y"-t és Ctr+Alt+Del." pontig de utána az újraindítást követően (ugye ctrl+alt+del) nekem nem tölti be ezeket a lehetőségeket (1st try this... 2nd try this... stb.), hanem csak pittyeg a bal felső sarokba egy ilyen fehér kis talp (tudjátok mint amikor irni akarsz mondjuk excelbe). Vártam fél órát hátha betölt, de nem. Na és a kérdésem az lenne, hogy mi lehet a probléma, miért nem tölt be. Minden választ és ötletet előre köszönök!



2015. jan. 6. 07:14
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
54%
Isten nem bottal ver!
2015. jan. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Letöltöttél egy kártékony programot, ami tönkretette a rednszered, próbáld úgyratelepíteni, vagy a Hiren's Boot Disk-el helyrehozni
2015. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: A kérdésre válaszolj vagy kímélj meg az unatkozó megjegyzéseidtől!


Második: Félreértetted. Előbb romlott el magától a rendszer (nem töltöttem semmit), ezt le is írja a link hogy ilyen hibája van a windows-nak hogy néha magától elromlik ezzel az ntldr-es hibával. Amúgy mi az a Hiren's cucc az jó lehet erre a problémára?

2015. jan. 7. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki sem próbáltad?
2015. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit a Hiren's Boot Disk-et? Azt még nem, de ha azt mondod hogy jó az a problémámra akkor teszek vele egy próbát.
2015. jan. 7. 18:24
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Tetél, vagy unatkozva lóbálod a lábad? Használj Linux-ot ha Windows nem kedvel (megértem).
2015. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kopj már le erről a kérdésről te elmebeteg!


Linux-ot nem fogok használni, mert egy szär, windowsra van minden, azt szoktam meg, nem fogok váltani ráadásul elmagyaráztam hogy ha újrarakom a gépet akkor tuti jó lesz, csak előbb inkább megpróbálok más lehetőségeket is, nem unatkozva lógatom a lábam -.-"

2015. jan. 11. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!