Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Mi lehet a megoldás...

Pianist kérdése:

Üdv! Mi lehet a megoldás arra, hogy beillesztett iso fájl tartalmát szeretném átmásolnia hdd-re, de nem engedi. Azt írja írásvédettek. Megpróbálom levenni róla az írásvédettséget, írja h nincs hozzá rendszergazdai jogosultságom?

Figyelt kérdés
Külön a rejtett rendszergazdai fiókkal belépve is megpróbáltam, de akkor se voltam eléggé rendszergazda. Korábban is volt már ilyen problem, akkor egy parancssori mókolással sikerült megoldani. Ezen az se segít. Hogyan lehetek még ennél is jobban rendszergazda? :D (minden létező, halandók által is ismert módon azzá tettem már magam, mit hagyok ki? )

#rendszergazda #jogosultság windows 7
2015. jan. 6. 18:22
 1/2 A kérdező kommentje:
ja, és win7 64bit
2015. jan. 6. 18:25
 2/2 A kérdező kommentje:
a minden proli által ismert "jobb klikk, és futtatás rendszergazdaként" színvonalú ötleteket kérem mellőzzük ;)
2015. jan. 6. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!