Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért vinnék el steam...

Lordi999 kérdése:

Mennyiért vinnék el steam accountomat?

Figyelt kérdés
Bárt tudom hogy hivatalosan nem lehet vele kereskedni de szeretnék tőle megválni, mivel nem használom és úgy gondolom esetleg más szívesen játszana a rajta lévő játékokkal.

2015. jan. 6. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez a négy játék van rajta, amit a keresőszavakban adtál meg, vagy más is?
2015. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]


íme nem tudom látod e itt a kép a könyvtárról.

2015. jan. 6. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát, én felajánlok egy tábla milkát érte. Kiválaszthatod milyen ízű legyen:)
2015. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kíméljetek meg az ilyen felajánlok egy fél disznót, döglött vicsorgó kutyát érte szövegektől köszönöm.
2015. jan. 6. 23:11
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Pff... te tudod mennyi egy disznó? Az ingyenes játékaidnál kicsit drágább.
2015. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Látom nem érted az iróniát.

Segítek kicsit:


Ha nincs itt dolgod, esetleg nem érdekel a téma, ne kommentelj hülyeséget hanem csinálj vmi értelmesebb dolgot.

2015. jan. 6. 23:21
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Tévedsz, nagyon is érdekel. Ha nem kapsz nagyobb licitet, elfogadod?
2015. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
egy tábla bocicsokival licitálok ha most azonnal leütöd holnap küldöm de a postát te állod.. és így már nagyon túl mentünk az értékén..fordítás: alig ér valamit.. és elég valószínűtlen hogy bárki pont ilyen accountot keres
2015. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Két tábla csokit már valóban nem érne így önmagában. Szerintem csapj le a komolyabb érdeklődőkre. Még választhatsz is.
2015. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Steam accountot eladni illegális és nagyon nehéz mivel ha el is adod akkor is még vissza tudod kérni a Steam Supporttól és ha utána ki is derülne hogy te eladtad akkor se adják vissza annak aki megvette hanem bannolják. Így mindenki fél accountot venni. Így ha vesznek is jóval vételi ár alatt. Számítás így néz ki (külföldi fórumon olvastam): Steam legnagyobb leárazás ára az összes játéknak USDben (így még jobban jársz mintha RUBban (orosz) lenne a számítás) (KIVÉVE HA: ingyen adták Steamen(vagy egyéb oldalon) vagy csak valami csomagban lehet megszerezni) osztva 4-gyel.[DLCknek nincs értéke]


A Te accountodon:

OMD(1)- 2,50$

OMD 2 - 3,74$

Sanctum 2 - 3,74$

CoD:BO II - 17,49$

---

27,47$/4

---

~7$ valamivel kevesebb. Azaz HUFban kb. 2000et érhet, de ennyit csak akkor kapsz érte ha valakinek PONTOSAN ezek a játékok kellenek és megbízik a Steam accountok adás-vételében.

2015. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!