Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 3d modelleket megéri árulni a...

3d modelleket megéri árulni a neten?

Figyelt kérdés

Még csak néhány oldalon olvastam róla, de írták hogy van rá kereslet, mert sokszor egyszerűbb megvenni egy kész modelt, mint időt,energiát szánni rá (ha pl egy reklámcégnek kell), bár ahogy így elnéztem, megéni belőle csak a legjobbbak tudnak.


Én viszont még csak 1-2 hete foglalkozom modellezéssel, szóval nagyon kezdő vagyok még, de azért már az egyszerű dolgokat meg tudom csinálni, pl hétköznapi tárgyakat, amik nem igényelnek nagyon nagy részletességet stb, szóval azon gondolkoztam meg e érné felrakni 1-2 dollárért pl www.cgstud.io vagy hasonló oldalakra ezeket a modelleket?


Esetleg van vmilyen tapasztalatotok, tanácsotok ezzel kapcsolatban?



2015. jan. 7. 16:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!