Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem alszik el a laptopom...

Miért nem alszik el a laptopom ha lecsukom? Tegnap óta ha lecsukom a gépet nem történik semmi. Többi lenn.

Figyelt kérdés

Eddig ha lecsuktam a gépet alvó állapotba került és amikor kinyitottam jelszóval volt levédve, tegnap óta ha lecsukom nem kerül alvó állapotba, amikor újra kinnyitom, a jelszót se kéri, olyan mintha le se csuktam volna.

Tegnap visszaállítási ponttal visszaállítottam a gépet elsejére, miután végzett a visszaállítással újra elaludt amikor lecsuktam, de ma MEGINT NEM ALSZIK pedig nem töltöttem le semmit nem csináltam semmit Mi okozhatja ezt??? Valaki segítsen én nem nagyon értek a gépekhez nem tudom hogy ez mekkora bajt jelent, de számomra zavaró mert szükségem lenne az alvó állapotra, hogy ne kelljen ki be kapcsolgatnom ha sietek valahova... 21/L



2015. jan. 7. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

win7:

Vezérlőpult\Hardver és hang\Energiagazdálkodási lehetőségek - majd bal oldalt, a jelszókérés ébresztéskorra katt - ott pedig belehet állítani mi történjen, ha lecsukod a fedelet.

2015. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem, az van beállítva hogy ha lecsukom a fedelet alvó állapotba kerüljön, mint írtam ez egészen tegnapig meg is történt, de valamiért most ha lecsukom nem kerül alvó állapotba egyáltalán, órák alatt se, pedig be van állítva most le is ellenőriztem, bár eddig is be volt és nem nyúltam hozzá, szóval valami más a baj.
2015. jan. 7. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:

tisztába vagyok vele, hogy leírtad, de úgy oldunk meg egy problémát, hogy leszűkítjük a lehetséges forrásokat.

A te esetedben vagy a hardver hibásodott meg, vagy win7 hülyült meg.

Ellenőrízd még ezt:

Vezérlőpult\Hardver és hang\Energiagazdálkodási lehetőségek - Séma beállításainak módosítása - Speciális energiaellátási beállítások módosítása - Multimédiás beállítások - médiafájlok megosztásakor - mindkettő legyen "alvó üzemmódba léphet"-re állítva.

Ha ez se megy, akkor esetleg próbáld meg akksival és a nélkül is, ha ez se segít lehet elromlott az érintkező.

Win7 újratelepítése tudja ezt csak igazolni biztosra.

2015. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!