Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gondja a gepemnek?

Mi lehet a gondja a gepemnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy ASUS asztali gepem ASUS P5RD1-VM alaplappal. Eddig tokeletesen mukodott, egeszen tegnapig. Be akartam kapcsolni, a gep elindult, elporog a ventillator, de semmi. A kepernyo fekete, azt irja, hogg nincs jel. Mikor bekapcsolom, folyamatosan vilagit a gep elejen a processzor (talan) lampaja (piros) es a zold lampa is, illetve talan 5-6 mp-kent felvillan a cd lejatszo lampaja, mintha cdrol akarna bootolni. Erdekesseg, ezt azota csinaljq, miota utoljara veletlen hibernalassal allitottam le a gepet. Azota neem akar bekapcsolni. Aramtalanitottam mar, tobbszor ujrainditottam a reset gombbal, de semmi. Meg a biosig sem jutok el. Otletek..? :/

2015. jan. 8. 19:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, egyebkent Windows 7 Ultimate van rajta, es bocsi az elirasokert, csak mobilrol potyogok :)
2015. jan. 8. 19:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Húzd ki a kábeleket a CD meghajtóból, és nézd meg, elindul-e úgy.
2015. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, mar probaltam!
2015. jan. 8. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
A bios elemet is kivetted áramtalanításnál?
2015. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, es semmi. :(
2015. jan. 8. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Először próbáld meg azt, hogy kitakarítod, és egyenként beleteszed a ram modulokat, és úgy indítosd a gépet. Ha van alaplapi videó kártyád, akkor nézd meg azzal működik-e? A táp csatlakozásait (molex, sata) is nézd át, hogy jól vannak-e csatlakoztatva.

Ha még mindig nincs meg a hiba, akkor keríts egy tápot amivel ki tudod próbálni a géped, mert lehetséges hogy nem kap elegendő szuflát valamelyik hardver.

2015. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"indítod"
2015. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!