Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo laptop kijelző probléma...

Lenovo laptop kijelző probléma. Valaki tapasztalt már ilyet? Megoldás esetleg?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogyha szemből nézem a képernyőt, akkor olyan mintha lenne rajta egy plusz fehér réteg, amitől nem megfelelő lesz a kijelzőnek a képe, tehát a fekete szín sokkal inkább világos szürkésnek látszik. Viszont ha oldalról, vagy megdöntöm a képernyőt hátra fele akkor tökéletes de hát, csak ne így gépezzen az ember..
2015. jan. 9. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nehéz így elképzelni elsőre. Csinálj egy képernyőképet és küldd át egy másik eszközre. Ha ott jó, akkor a képernyővel van valami, ha ott is ilyen fehér, akkor vmi gamma/fényerő beállítások elvannak állítva.
2015. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mind1, hogy csinálok képet vagy sem.Mivel alapból a kijelzője ilyen. Tehát biztos vagyok benne, hogy ez nem full hd led..pedig annak van írva. Mindenhol jókat írtak a Lenovoval kapcsolatba, de ez katasztrofális és minősíthetetlen munka. 10 perc nézés után úgy elkezd fájni a szemem, hogy csak másnap tudom bekapcsolni ezt a gépet
2015. jan. 10. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak szimplán maxra van csavarva a fényerő, de ha tényleg ratyi akkor vidd vissza és cseréltesd ki.
2015. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Maxra van csavarva igen..De nem az befolyásolja ezt a dolgot.
2015. jan. 11. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!