Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem működik az...

Mit tegyek ha nem működik az asztali gépemen a vga kimenet?

Figyelt kérdés
Mi a teendő ha nem működik a vga kimenet...Amikor bekapcsolom a gépet akkor még a dos meg minden bejön (Windows xp),a windows indítása képernyő is de amikor az asztalnak kéne bejönnie a monitor kikapcsol, de a gép megy tovább. Tudom hogy a vga kimenettel van valami mert ha a video kimenetre dugom a tv-t akkor az asztalt lehet látni csak elég gyenge a video jel a gépen....és nekem csak a vga lenne jó. Válaszotokat előre is köszönöm!

2015. jan. 10. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Haldoklik a monitor? Nekem 7000.- ért raktak bele másik tápot.
2015. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A video kimeneten(?) csatlakoztatott monitor helyett, a VGA kimenetere csatlakozó monitort kiválasztva állítsd be 800x600-ra a felbontást. A monitor jó, az alkalmazott felbontás nem, ezért sötétül el a kép. Sok monitor hibát ír a túl nagy felbontásra, a tiéd nem ilyen.
2015. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz sikerült bedugtam a tv-t és a monitort is és tényleg a felbontással volt a problémám örök hála baratom!!! :D
2015. jan. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!