Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért áll meg a film apám DVD...

Mért áll meg a film apám DVD lejátszójában, amikor én írok neki filmet?

Figyelt kérdés
elkezdődik a film, és 8o% körül megáll, de ithon a gépemen, megy végig a film. nero 9 el írom a leglassabb írásmódda, és idegesítő, h nézem a filmet, és a végefele megegáll. nem lehet előrébb tekerni se. A DVD lejátszó ORION.
2010. febr. 6. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes film? Amúgy nekem is ez van, ez ilyen noname márka. De a Kocka 1-nek az utolsó 10 percét nem láttam, a Kocka 2-nek meg az utolsó fél óráját, szal vagy ki kellene takarítani tisztító CD-vel, vagy má egyszerűen szar, ezek az olcsóbb DVD-k nem sokáig bírják.
2010. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Probálj ki egy másik iró progit
2010. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem az összes film... régebben nero 6 ot használtam, és azért váltottam 9 re hogy hátha megoldódik a probléma, de nem...
2010. febr. 7. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Orion - kuka.
2010. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lemez is befolyásolja az eredményt. Ne vegyél piacon stb noname kétes lemezeket. Azok nagy része gyári hibás

Ha csak a te általad írtakkal van baj, valószínűsíthető az ok.

2010. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérés: a pontos típusszámát is add meg a lejátszónak, hátha találok róla infót.


Addig is:


Próbáld meg a filmet kiírni 2-4X-es sebességen (írótól és a sebességtől is függ, hogy mennyire " erősen" égeti be a jelet a dvd-re).Írás előtt ellenőrizd, hogy ne legyen a túlírás engedélyezve! Ez is okozhatja az említett hibát.


Nero helyett: Pl. az ashampoo burning studio 6-ot próbáld ki ( ingyenes verzió, de egész használható ).


Az ORION tud divx-et? Nézz körül a neten, hátha lehet frissíteni a szoftverét (Pl. speciális cd behelyezésével), bár elég "gagyi" lehet.

""Bocs""


Ebből jön a következő kérdésem:


A dvd-n dvd videó formátumban van film, vagy tömörített (divx, xvid, mp4,...). Lehet, hogy ez zavar be....


Remélem, azért segítenek ezek az infók ... :-)

2010. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!