Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Holnapra kell elkészítenem...

Holnapra kell elkészítenem egy feladatot emelt infóból, és rendesen elakadtam ezzel a feladattal. Ha valaki meg tudná oldani és elküldeni, annak hihetetlenül hálás lennék. Amikor elküldték, csak néztem, hogy mi ez?

Figyelt kérdés

Accessben dolgozunk, és pontosan így másolom ide ki a feladatot ahogy elküldték: "Minimum 3 tábla

Hivatkozás integritása aktív ( kell elsődleges kulcs )

Le kérdéssek 3 sima

1 para méteres lekérdezés

Akció lekérdezés

Törlő lekérdezés

Hozzáfűző

Csoportosított

Űrlap

Egy darab jelentés


Dokumentáció (12, arial)

Nevem, adatbázisé, miért

milyen tábla,a abban miylen adat,

jelentések mit akartál vele mi a célja"

Ez a feladat lenne az, én megmoccanni sem tudok, előre is köszönöm a segítségeket! :)

(11.osztályos vagyok)



2015. jan. 13. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
na hát ezt én sem tudom megoldani.. mondjuk azért mert úgy le van reszelve mint valami sajt nem értem mit akar a kérdés :D
2015. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ezaz! :D Eddig edzőtáborban voltam, utána meg sajnos beteg voltam, szóval 4 alkalmat hagytam ki összesen, és teljesen kiesett a fonál a kezemből! :( És ezen múlik a jobb jegy a félévimbe szóval nagy a tét! :(
2015. jan. 13. 18:50
 3/4 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Előre kijelentem nem csinálom meg helyetted a házit. Ezt kezeld tényként.


A következő a dolog :


Létre kell hoznod egy olyan adatbázist (szabadon választott pl. lehet könyvtár, de bármi más is, pl. gépjármű nyilvántartás) amiben minimum 3 tábla van, nézz szét itt, hátha találsz valami neked valót : [link]


Kell késziteni 3 darab lekérdezést.

Egy darab Paraméteres lekérdezést : [link]


Egy darab Akció lekérdezést : [link]


Egy törlő lekérdezést (google Acces törlő lekérdezés)

Egy hozzáfűző lekérdezést (google Acces hozzáfűző lekérdezés),

stb, stb. (google)


Ezt mind az általad kitalált és elkészitett (adatokkal feltöltött) 3 táblás adatbázison kell elvégezni.


Illetve a második rész a dokumentáció elkészitése. A megadot formátumban és a megadott tartalommal.


Sok sikert.

Üdv.

2015. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Woaaahhh Isten vagy!!! :) El is kezdtem aggódni, hogy mi lesz ha valaki megcsinálja és úgy küldi el, aztán a tanár belekérdez és akkor csak nézek mint hal a szatyorban! :D Ez így nekem a legtökéletesebb, Köszönöm szépen a segítséget, nagyon hálás vagyok! :))
2015. jan. 13. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!