Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 aktiválása, telepítése?

Windows 7 aktiválása, telepítése?

Figyelt kérdés
Kaptam egy eredeti Windows7 ultimate lemezt. A lemez tokjában található egy aktiváló kulcs. Na szóval, ha én feltelepítem agépemre, és telepítésnél megadom a kódot, akkor után, már aktiválva van a rendszerem, vagy mégegyszer aktiválnom kell, online?

2015. jan. 17. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A kulcs típusától függ. Ha OEM kulcs akkor kell aktiválnod és csak azzal az egy géppel használhatod amin aktiváltad. Ha mennyiségi licenchez tartozó kulcs, akkor nem kell aktiválni, csak ha már használták a kulcsot egy másik gépen, akkor esélyes, hogy nem megy át az eredetiség-ellenőrzésen.
2015. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem nem OEM hanem MSDN és még a kulcs mem volt hadználva más gépen
2015. jan. 18. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!