Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox One vagy Playstation 4?...

Xbox One vagy Playstation 4? Nem tudom eldönteni melyik a jobb.

Figyelt kérdés
Media Marktban az Xbox One és a PS4 is 130 ezer forintért van, persze one-hoz van assasins creed unity + black flag, vagy sunset overdrive, ps4-hez van gta 5 vagy far cry 4 szett, de nem tudok dönteni. Melyik játékot ajánljátok, mert tetszik a far cry 4, csak szettben nincs onehoz. Emellett játszanék forza horizon 2-vel, nagyon szép a grafika, de a ps4-nél van a driveclub, ami hasonló grafikai szempontból.

2015. jan. 18. 10:36
 1/9 anonim válasza:
szerintem xbox one mert kényelmesebb a kontrollerét is fogni meg Ac se egy rossz játék és utána megveheted xboxra a far cry-t remélem segítettem :)
2015. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Még most se nagyon tudom, hogy mit vegyek, először one-t akartam venni, de kipróbáltam mindkettőt és nem tudok dönteni.
2015. jan. 18. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Xboxnak jobb a kontrollere és az online rendszere, a PS-nek erősebb a hardvere és több az exkluzív.
2015. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocs lehet hülye kérdés lesz, de exkluzív alatt mit értesz?
2015. jan. 18. 11:52
 5/9 anonim válasza:

Az Exkluzív a csak arra a konzolra megjelenő játék.

Nekem PS4-em van és szerintem sokkal jobban megéri.

Az XboxONE-nál nem játszhatsz Wi-Fi nélkül mert letiltja a rendszert(baromság).

2015. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hogy érted? Nem úgy működik, hogy első belépésnél aktiválom, utána offline is lehet?

Nem csak régen volt az, ha 24 óránként nem játszol, akkor letilt téged?

2015. jan. 18. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
De csak régen volt már offline is mehet!
2015. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem mindegy.....igazábol grafikailag semmi különbség nincs.Inkább az exkluziv cimek alapján döntsd el hogy meiket veszed :) én az xbox one mellett döntöttem
2015. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem tudsz dönteni, hogy gamer laptopot, Xbox One-t, vagy PlayStation 4-et vegyél? Akkor tessék, itt a PlayBox. Igaz, a PC-s játékokat nem viszi, de még így is megéri."

[link]

2015. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!