Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Digitális fényképezőgépem...

Digitális fényképezőgépem van. Készítettem vele néhány képet, amit szeretnék feltenni az internetre, de 3 napja nem sikerül. Mit tegyek, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
a gépre se tudod feltenni. mert ha nem akkor kaptál a fényképezőhöz egy cd-t azt telepítsd fel. és utána jó lesz.
2010. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgyse menne,hogy a fényképező memóriakártyáját betennéd egy kártyaolvasóba ?
2010. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó



Már mindent megpróbáltam amit lehetett,de sajnos eddig semmi nem hozott eredményt.Neked van valami ötleted?Ha igen,légyszíves írd le nekem.Nagyon szépen köszönöm.

2010. febr. 7. 17:26
 4/10 anonim ***** válasza:

"Készítettem vele néhány képet, amit szeretnék feltenni az internetre..."

Ez így tág megfogalmazás. Hova, az Internetre? Blog? iwiw? letöltési oldal? Hova? Mert ugye az nagyon nem mindegy. Pontos kérdésre pontos választ tudok adni.

Az is kérdéses, hogy a fényképezőgép milyen formátumban és hová menti az anyagot. Raw? jpg? Belső memória vagy memóriakártya?

2010. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kezd engem is érdekelni ez a dolog,merthogy olyan nincs hogy ne lehessen megcsinálni.
2010. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó


Konkrétan a NING.COM KÖZÖSSÉGI OLDALRA szeretnék képet felrakni.Azt hiszem,hogy JPG formátumba menti ezeket a képeket.De hogy hová,arról sajnos fogalmam sincs.Most a fényképezőgépemen vannak.

2010. febr. 7. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Ahhoz ,hogy a közösségi oldalra fölnyomicolhasd a képeket,ahhoz első lépésben át kellene tenni őket a fényképezőből a számítógépre. Már itt elakadol ? Ebben kellene a segítség ?

2010. febr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó


Nagyon szépen köszönöm,hogy válaszoltál.Igen,már a legelején elakad a dolog,ugyanis mindig jön egy üzenet,hogy nem lehet felismerni az eszközt.Tehát valóban a legapróbb lépésektől szeretném,ha leírnád,hogy mit tegyek.Nagyon szépen köszönöm

2010. febr. 8. 14:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Van a Hoxan is egy ugyanilyen probléma,netán ugyanarról van szó ? /Mariann7533/
2010. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves Mariann


Igen,ugyanarról van szó,azt a tudásbázis témát is én indítottam.Nagyon szeretném,ha sikerülne megoldani ezt a dolgot.Nagyon szépen kérlek,ha van ötleted,légyzíves írd meg nekem.Nagyon szépen köszönöm.

2010. febr. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!