Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jól járnék egy használt...

Jól járnék egy használt laptoppal?

Figyelt kérdés
Nincs annyi pénzem, hogy a boltból vegyem meg a laptopot 100.000-120.000-ért. Most néztem ki az expressz.hu-n egy jó Toshibát, ami 75.000ft és 1 éves. Nagyon jól néz ki, windows 7 op.rendszer van benne, és sokmindent tud. Úgy gondolom hogy ezzel jobban járnék. Mit gondoltok?
2010. febr. 7. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
használt notebook-al sosem jársz jobban...ha mindenképpen használtat szeretnél kerüld a Toshiba és a Fujitsu Siemens márkákat, tudnék mesélni róluk...
2010. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Húha ez nem túl biztató..én úgy gondoltam, hogy jók a Toshibák..na mindegy, jöhetnek még válaszok.
2010. febr. 7. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok belinkelnéd azt amit kinéztél,azért kíváncsi lennék milyen notit akarnak eladni win7el...
2010. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

NE!

Ha már használt, akkor IBM thinkpad a legalsó szint, de inkább az se.

Vegyél részletre egy újat.

2010. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezeknél van részletre és szerviz is van hozzá. Három év gari, részlet, minden egy helyen. És ezek újak.

[link]

2010. febr. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt egy DellLatitude-m, amit 3 évesen vettem. Három évig használtam és nemrég eladtam 55E-ért. Csak márkásat vennék használtan. Toshiba annak számít, de némi jótállást szoktak adni...kb 1hónap. Ha ez nincs inkább kerüld. Vannak használt gép boltok, ott adnak jótállást is.
2010. febr. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor vedd meg a használtat, ha jó az akku. Ha nem jó, akkor a cseréje nagyon sokba fog kerülni.
2010. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hoppá, tényleg! Egy utángyártott aksi is kb 20 EFT. Ha ez fontos, érdemes elgondolkodni az új gépen...
2010. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem javaslom a használt laptopokat,csak a baj lesz vele. Inkább vegyél egy olcsóbb nettopot.Így garid is lesz, és nem kell a boltal háborúzni ,ha behal.
2010. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Duna Pláza, Saturn, Asus EEP. 39 ezer ft, XP Home operációs rendszerrel. Ma láttam.
2010. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!