Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Payday 2 nevű játékhoz ppv8...

Skyten kérdése:

Payday 2 nevű játékhoz ppv8 (alább írtam mi is ez) szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés

A játéknak már megoldottam azon részeit amik érdekelnek csalás mentesen, viszont most hallottam egy ppv8 (pirate perfection v8) nevű cheat trainerről és érdekelne hogy miket lehet vele megoldani...ellenben nem tudok telepiteni..

??? Sok mindent nem értek belőle e scriptektől a valuékig ezért szeretnék segítséget kérni. Ha valakinek valami ötlete, nagyon szívesen hallgatnám/olvasnám.


Üdv.



2015. jan. 18. 21:45
 1/1 anonim válasza:
Hát ha az érdekel mit lehet a ppv-vel csinálni akkor mindent. Mindent ami csak eszedbe jut. Vágtelen őénz, szint, DLC-k, összes maszk fegyvertartozék, meg egy rakat hasznos, és kevésbé hasznos dolog. Ha kell keresd fel az oldalokat.
2015. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!