Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Garancia, ezt megtehetik?...

Garancia, ezt megtehetik? Kérdés lent.

Figyelt kérdés
Tavaly vásároltam egy alaplapot, viszont idén elhalálozott. Elküldtem gariba, ugyanolyat már nem tudtak adni, ezért levásárolhatom az árát. És itt kezdődik a probléma.. A 28 ezer Ft-os vételár (és ez az alaplap jelenlegi ára is) helyett, csak 19 ezer Ft a levásárolható összeg, amiért csak jóval gyengébb lapot kapni.. Nos, nem vagyok jártas ilyen téren, ezért kérdem hogy ezt így megtehetik? Vagy érdemes lenne valahogyan "megszorongatni" őket? Köszönöm!:D
2015. jan. 18. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Még egy 19 ezres alaplap is jó, de még egy 15 ezres is, a 28 ezres meg hogy szállt el? Szárnyakat kapott? Redbullt öntöttél rá?
2015. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és még valami, Nem kell hagyni hogy ezt tegyék, kérd a főnők/üzletvezető számát stb lázadj! Ugyan is én is vásároltam egyszer egy Logitech 5.1-et 3 éve kb, 34 ezer ft-ért kb és egy hétig bírta! Visszavittem le akarták vásároltatni megmondtam hogy nem nem, ide a az üzletvezető számát!! Én itt nem szeretnék már vásárolni többet! És a szám helyet vissza adták a pénzt! Pedig erősködtek hogy náluk ez nem így megy.. na szerinted? Viszont ha már megegyeztél velük akkor gáz van!
2015. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne menj bele semmiképpen! Azt az árat kell visszaadniuk vagy azon az áron vásárolhatsz új terméket, ami a számlán szerepel. Általában értékvesztésre szoktak hivatkozni, de ilyen kitétel nem létezik! Ha nem akarják a teljes összeget elszámolni, írj be a vásárlók könyvébe (a panaszból az egyik példány a tiéd!) és menj a fogyasztóvédelemhez, neked fognak igazat adni. Esetleg előtte írj levelet a fogyasztóvédelemnek és a kinyomtatott válasszal menj be hozzájuk.
2015. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Proci feletti tápcsati "kicsit" megégett..

Nem mentem még bele semmibe. Rendben, Köszi az infókat srácok!:D

2015. jan. 19. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!