Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Új merevlemezt...

Mit tegyek? Új merevlemezt vettem a gépembe, (gyári új) még novemberbe. Először sokáig jó volt. Többi lent Lehet, hogy csak most romlott el a HDD? Október óta?

Figyelt kérdés

Na szóval egy laptop szervízben kicserélték a HDD-t gyári újat raktak be...

Akkor megnyitottam egy Hard Disk Sentinel Pro-t a kondíció 100%-ék volt 0 hibás szektor... A gép kb. 3 hónapig le sem fagyott

Nemrég a gép néha csak egy pillanatra lefagyott...

Ekkor megnyitottam a Hard disk Sentinelt és ezt írja ki:

"""A lemez felületén található 8656 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.

A szektorok javításának számából ítélve a hibás szektorok összefüggő területet alkothatnak.

A lemez felületén található 32 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).

Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat.

Hátralévő élettartam 14 nap."""

Még van garancia.

Lehet, hogy csak most romlott el a HDD?

Akkor kicserélik INGYEN?



2015. jan. 23. 15:19
 1/1 Lajos54 ***** válasza:
Ha garanciális időn belül meghibásodik, akkor igen. De előtte általában bevizsgálják/vizsgáltatják, hogy valós-e a hiba, illetve nem fizikai károsodás van-e.
2015. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!