Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung galaxy ace telefonomat...

Samsung galaxy ace telefonomat miért nem tudom csatlakoztatni a gépemhez?

Figyelt kérdés
windows 7-esem van gépen,nemrég lett ujratelepitve a gép.A telefonomat nem tudom összekötni vele usb kábellel ,nem a géppel van baj,mert más telefon gond nélkül csatlakozik,letöltöttem már a Kies nevü programot,már több verzióját is,és más drievereket is,mégsem megy.Neten már olvastam a használati utasitást is mégsem tudom mit tegyek.Szóval bedugom pittyen,tölti az akut és kész,semmi más reakció.Illetve egyszer kiirta a gép h nem sikerült a csatlakozás
2015. jan. 24. 19:55
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Megfelelő verziót töltöttél le? Itt azt írják, hogy ellenőrizd a készülék modellszámát:

[link]


Ha biztosan a megfelelő verzió, próbáld eltávolítani, majd újra telepíteni.

Egy ismerősöm gépére (mondjuk azon XP van) raktam fel vagy egy éve, és csak a második telepítés után lett jó.

2015. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már mind a két verziót letöltöttem ezen az oldalon ,amit windows 7re lehet,mégse megy
2015. jan. 24. 22:16
 3/4 A kérdező kommentje:
ujratelepitettem a kies és elértem annyit h elkezdte beolvasni,de kiirta h hiba lépett fel és h nem lehet az eszközt felismerni
2015. jan. 25. 10:35
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Így messziről elég nehéz rájönni, mi lehet a hiba, de azt talán érdemes lenne megpróbálni, hogy gondosan eltávolítani minden maradékát is a Kies-nek (a szabályos eltávolítás után esetleg ottmaradt mappával, mappákkal együtt). És persze a drivert is.

Utána újratelepíteni a programot (az újra felrakja a drivert is), és csak ezután csatlakoztatni a telefont. Majd, ha szerencsés esetben rendesen felismeri agép, megvárni, míg kiírja, hogy "használatra kész".

2015. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!