Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mivel kell letöltenem,...

SÜRGŐS! Mivel kell letöltenem, és milyen formátumba kell konvertálnom a videókat, hogy a DVD lejátszó lejátssza?

Figyelt kérdés

Ki milyen programot használ erre?

Én már többet is kipróbáltam, de egyik sem vált be. A DVD-re írás után a számítógép mutatta, hogy az AVI fájl rajta van a lemezen, de a DVD lejátszó nem játszotta le. Pedig már máskor is néztem vele írott DVD-t.



2015. jan. 25. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
AVI-t ma már minden lejátszó lejátszik, de ha újabb kodekkel készült a film, mint amit a lejátszód ismer, akkor előfordulhat, hogy nem viszi.
2015. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
uTorrent vagy JDownloader.Én ezt használom letöltésre.Xilisoft Video Converter Ultimate és nem avi-ba kell konvertálni.
2015. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen az asztali DVD ??
2015. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem két út van :


1. Divx-es AVI (ha a DVD lejátszód tudja ezt a formátumot. Infót a DVD lejátszód dokumentációjában találsz erről) ehhez AVIDEMUX program átkódolással (video kodek DIVX) : [link]


2. DVD-video (ezt minden DVD lejátszó ismeri - végül is ez a hagyományos értelemben vett DVD.) Ehhez program : convertxtodvd (a program fizetős) : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!