Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Assasin's creed Brotherhood-ba...

Assasin's creed Brotherhood-ban hogy-hogy nincsenek elmentett játékállások?

Figyelt kérdés
Végigjátszottam és szerettem volna egy-egy részt újra pörgetni, azonban megdöbbenve tapasztalom, hogy nincsen Load Game menüpont, a DNA-ban sem lehet vissza lépkedni, ha elindítom a játékot, csak és kizárólag az utolsó pályára állít rá.

2015. jan. 26. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Eredeti? Nekem nem volt vele ilyen problémám.
2015. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig 100%, hogy vissza lehet játszani a küldetéseket, mert én úgy találtam meg a legyártható páncél utolsó alkotó elemét, hogy csak egy bizonyos küldetés alatt megszerezhető, elsőre elfelejtettem felvenni ezért visszajátszottam később. Sztem neked az a baja, hogy nem vártad ki a stáblistát.
2015. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, eredeti a játék. Arra emlékszem pontosan, hogy az összes többi küldetésből ki tudtam lépni és ha akartam, a DNA menüben visszakereshettem az összes addigi játékállást. Most viszont, ha elindítom a játékot, egyből az utolsó küldetés utolsó mentett pontját tölti be, nincs is választási lehetőségem és ha innen kilépek ESC-pel, nem adja be sem a DNA funkciót, sem a Load game lehetőséget. Kipróbálom, hogy végigvárom a stáblistát!

2015. jan. 26. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!