Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsolom a gépem, bejön az...

Bekapcsolom a gépem, bejön az asztal, de utána nem tudok semmit csinálni, semmire se lehet kattintani. Mi lehet a baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kiír egy olyan üzenetet, hogy rendszerhiba. Tegnap letöltöttem a Nod 32 próbaverzióját az Eset honlapjáról. Okozhatja ez a bajt? Csökkentett módban minden rendesen működik. Próbáltam visszaállítással, de csökkentett módban nem lehte. Segítsetek légyszi! Amúgy Windows 7-em van.
2010. febr. 8. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
csökkentett módban töröld le a NOD32-t,ha ez sem segít csinálj egy Javító telepítést a Win7 telepítővel
2010. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A törlést már próbáltam, azt nem engedi csökkentett módban, de a javítást megpróbálom, köszi a választ!
2010. febr. 8. 20:07
 3/3 A kérdező kommentje:
a probléma megoldódott :) köszi mégegyszer
2010. febr. 9. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!