Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a laptopom?

Miért nem kapcsol be a laptopom?

Figyelt kérdés

Van egy Dell Latitude D430-om, de vmiért nem kapcsol be.

Na és egy kicsit bövebben: bekapcsolom elindul, bejön a sima fekete háttér(mint minden kezdeskor), utána kéri hogy hogyan szeretném indítani: Windows normal inditasa stb.

Akkor rámegyek erre (mindenre mentem mar de hiába), elkezd töltödni, majd minden kezdodik elöröl.

Nemet windows7 van rajta, hogy milyen azt nem tudom, mert tegnap küldte egy ismerösöm Ausztriából, hogy javitassam meg, de mivel nem kapcsol be, ezért nem tudom milyen van rajta (de asszem enterprise v ultimate).

Windowst se tudok cserélni, mert vmiért nem fogja fel a Cd-t. Sztem alaplappal lehet vmi.

Kérem értelmes válaszokat írjatok.

Elöre is köszi.



2015. jan. 26. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit kell rajta csinálni ? (gondolom windows kell megcsinálni) ??


Akkor DVD röl kell boot olni és a javitás opciot választani bár jobb ezt egy német verzioval csinálni

2015. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Mit kell rajta csinálni?"...BEKAPCSOLNI Xd :)

Bootolnám de mondom, hogy nem ismeri fel a DVD-t. :).

Köszi amúgy

2015. jan. 26. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
te vagy a szerelö nem én :) usb röl probáltad
2015. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta megoldódott.
2015. febr. 1. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!