Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop fedél lecsukása?!...

Laptop fedél lecsukása?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elsőnek is, nem tudtam hova kéne ezt a kérdést felraknom. Én mindig úgy használom a laptopom, hogy mindig kikapcsolom a start-nál. De ha csak lehajtom a "fedelét/tetejét", akkor fogyaszt áramot, vagy akkor mi "történik" vele? Vagy ha akkumulátorról gépezek (vagy is ha nincs töltőn), csak akkor kell lehajtani? Vagy ti hogy szoktátok? Mert én mindig "rendesen" kikapcsolom, de filmekbe, sorozatokba, csak lehajtják a tetejét.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. jan. 26. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapértelmezetten úgy áll be a rendszer, hogy ha lecsukod a fedelét akkor készenlétbe helyezi magát a gép. Nem fogyaszt sokat,de azért kell neki energia. Ha nincs hálózaton akkor akku legyen ilyenkor benne. De amúgy be lehet állítani, hogy lecsukásra hogy reagáljon. Én mondjuk szeretem ha lemegy készenlétbe mert naponta gyakran használom munka és tanulás miatt, így jó, ha gyorsan el tudom indítani. Persze használattól függően bizonyos időközönként érdemes újra indítani. Ez által a feleslegesen futó programok leállnak meg ilyesmi. Meg ha be van kapcsolva az automatikus frissítés akkor annak sem árt :)
2015. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ment a zöld kéz! :)
2015. jan. 26. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!