Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nézem a filmet és egyszer...

Danee12 kérdése:

Nézem a filmet és egyszer csak meg fagy nem lehet vele semmit csinálni. Vírusra gyanakszom. Tegnap tisztítás céljából szét szedtem vagyis teljesen nem tudtam de mindent ugyan úgy tettem vissza utána el indítottam semmi baj ma kezdte tipp?

Figyelt kérdés
[link] ezt az üzenetet kapom a gép mondjuk nem mostanában volt újra telepítve :/ lassan 2 éve azt hiszem lehet kicsit több is :/

#hiba #gép #számítástechnika #Film közben le fagy
2015. jan. 27. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval most Fizikálisan tisztítottad meg? Azaz portalanítottad igaz? Attól nem hiszem, hogy eltűnik a vírus, futtasd az (avastot) látom van a képen. + Malwarebytes + CCleaner ez biztosan eredményhez vezet mind 3ból van Free verzió :)
2015. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ez a hiba ma jelentkezett. Tegnap még nem volt csak poros volt és kitisztítottam. Utána el indítottam semmi baj nem volt ma bekapcsoltam semmi nézem a filmet és egyszer hirtelen semmi meg fagyott. azóta próbálgatom és éppen fútt is a vírus irtó
2015. jan. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!