Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újra telepítettem a windowst...

Tibcsi70 kérdése:

Újra telepítettem a windowst az Asus laptopomra, de azt nem tudom beállítani, hogy a touchpadon két ujjal tudjak görgetni. Az egér beállításnál nincs semmi mód erre. VAlakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Asus oldalán [link] a pontos típushoz való touchpad drivert töltsd le és telepítsd.

A többi is kell.

2015. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1: A többi nem feltétlen kell, csak ha olyan hiba jelentkezik a gépen, amit nem lehet csak azokkal orvosolni. Pl. nincs wifi, bluetooth, stb.
2015. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a drivert a synaptics.com-ról, de nem sikerül beállítani, csak az egeret lehet állítgatni.PS/2 szányos mutatóeszközt érzékel, nem tudom hol álítsam a touchpadot...
2015. jan. 31. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert ps2 mutatóeszköz.

Be kellene állítani persze nem egérrel mert amíg az van bedugva azt állítod.

#2 nem értem miért gondolja mindenki hogy a win univerzális driverei miért mindenhatóak?Szerinted a gyártók szarakodnának specifikus driverekkel ha nem kellene?

Itt a legjobb élő példa az érintőpad drivere a winfosnak-van kezelőfelülete? be lehet állítani a görgetést érzékenységet.....?nem, na a többivel is ez a helyzet.Lapkakészlet,blufos,lan,videó....és sorolhatnám driver kell.Nem véletlenül vannak.

https://www.youtube.com/watch?v=9PSNK3hKAzM

2015. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a youtube videon látható www.synaptics.com/support/drivers oldalt nem lehet megnyitni...Tudtok javasolni egy tuti oldalt ahonan le tudom tölteni a drivert?
2015. jan. 31. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!