Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Torrent feltöltés, hogyan?

Torrent feltöltés, hogyan?

Figyelt kérdés

Nemrég csináltam egy torrentet, de nem akarta seedelni valószínűleg valami el lett állítva ezért újra telepítettem a klienst

Most amikor betöltöm a torrentet viszont nem érzékeli hogy az már ott van a gépen és nem hajlandó betölteni

Mit csináljak hogy működjön?



2015. jan. 30. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Legnagyobb kezdő hiba feltölteni egy torrentet, és ugyanúgy a saját példányt seedelni: soha nem fog működni.


Amikor feltöltöd a torrentedet, neked is le kell töltened a letöltés oldalról és azzal beállni seedelni, különben a tracker nem fogja látni hogy forgalmazol. Mivel a tiéd a torrent, te értelemszerűen egyből seeder leszel a hash ellenőrzés után.

2015. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a torrent fájlt, de nem tölti be, és nem kezdi el seedelni
2015. jan. 30. 18:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem futtat le ellenőrzést miután letöltöttem, ilyenkor mi van?
2015. jan. 30. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó lépésben, mentési helynek jelöld ki a torrent mappáját, amit seedelni akarsz!
2015. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!