Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a legmegfelelőbb Virtuális...

Mi a legmegfelelőbb Virtuális memória/lapozófájl beállítás, ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Windows 7 64bit-et használok, 2x4 az az 8GB DDR3 memória van a gépemben, és többnyire játékra használom a gépet. A virtuális memóriát beállítottam (mind két lehetőséget) 512mb-ra, viszont ezt egyszer kétszer kevésnek találja a rendszer, mert jelzi hogy ehhez" meg ehhez" kevés a virtuális memória.. Szóval mekkorára kéne állítanom hogy a játékok és a rendszer is tökéletes működjenek? Esetleg ha kikapcsolom a V-memóriát az gáz? Válaszokat előre is köszi!

2015. jan. 31. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A virtuális memória annyit jelent hogy a hdd-t használja a ram helyett..Állítólag ha elég ramod van nem sok szüksége van rá de próbáld meg beállítani automatikusra! nekem automatikusan 3583MB-t adott meg a 4gb ramom mellé.. ne sajnáld tőle csak a merevlemezedről foglal te pár gb-t
2015. jan. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beállítottam 2048mb-ra (2GB-ra) Aztán majd alakul.. És még annyi, hogy a játékok azok 8gb memóriát használnak ha kell? igaz? Nem lassulnak be mert én a virtuális cuccot lejjebb vettem, szóval ha pl: 512mb-ra visszatenném vagy nem is használnám, attól még a játékok 8gb-ből gazdálkodnak, és pl: bf4 vagy crysis3 is normálisan futnak és mind a 8gb ot látná ?:D sorry de noob vagyok.
2015. jan. 31. 01:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Látom itt mindenki olyan okos mint én...
2015. jan. 31. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:

mire mondtad hogy mindenki olyan okos mint te?


mint írtam a virtuális memóriának nincs köze a ramodhoz mármint csak annyi hogy ram helyett használja de ez a hdd-t terheli.. igen a játék használja a 8gb ramod a virtuális memóriától függetlenül..

[link]

hátha ez megvilágosít

viszont nincs érteleme levenni alacsonyra mert CSAK A HDD-t TERHELI

2015. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, nagyon szépen köszönöm a választ.
2015. jan. 31. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!