Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lene a kérdesem hogy pc...

Az lene a kérdesem hogy pc véttele elöt álok csak nemtudom potosan eldonetni hogy melyiket vegyem? Nem egy gamer gepet akarok veni csak az lényeg hogy joh gyors legyen meg azért vigyen egy két joh játékok is°.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


és még azlene a kérdesem hogyha késob szeretnem böviteni akor melyik éri e meg joban ?


2015. jan. 31. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se.Ha lehet olyat vegyél ami már ddr3 ramot kezel.

Ezeket már most sem érdemes bővíteni nemhogy később.

2015. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első mellett szól a torony ház, így ha késöbb vga-t is akarsz bele akkor az a jobb választás, mert a fekvő ház komolyan lekorlátozza a szóba jöhető vga-k számát. A második mellett szól a Q45-ös chipset, ami jobb a 33-asnál, de a bővíthetőséget ez nem befolyásolja. A fejlesztés elég korlátozott a 775-ös platform miatt, De egy Core 2 Quad procival még megdobható a teljesítményük.
2015. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

ezt most találtam ezt a pc-t kaptamis egy le irast csak nem tudok eligazodni rajta ez tamogasa a ddr 3 ramot?

[link]

2015. jan. 31. 11:09
 4/7 A kérdező kommentje:
mongyuk ha venék bele egy core 2 quad 9650 procit és vénék bele 8 giga ramot meg joh kis videokartyat akor milyen jatékokal tudnak játszani vele ? hp dc 7900 cmt
2015. jan. 31. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatja a ddr3-at. És ha veszel bele egy core 2 quad procit egy hozzá illő vga-val, akkor a tápot is cserélned kell, mert ezekben a brand gépekben lévő tápok nem vga-s kiépítés kiszolgálására lettek tervezve. Pl. még 6, vagy 6+2-es csatijuk sincs.
2015. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát tudtam eleve hogy tápot cserélni kel majd csak gondoltam nem irom le mert ti is tugyatok xd
2015. jan. 31. 11:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csakis azért juthat eszedbe mert nem ismered a ddr2 árakat.Pont ezért ajánlottam ddr3 gépet és mert valamivel újabbak nem matuzsálemi korszakból valók.

Megveszel 30-ért egy gépet és ráköltesz még 30-at és van egy régi szarod?Inkább keresgélj 60-ért egy újabbat.

2015. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!