Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy ingyen sms...

Létezik olyan hogy ingyen sms küldés?

Figyelt kérdés

skype-al lehet azt tudom, de pénzbe kerül

meg tudom itt a sok közösségi ott is lehet üzenetet küldeni

de létezik e egyáltalán olyan ami ingyen küld gépről?



2015. febr. 1. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amennyire emlékszek a skype SMS magyarországra olyan 10 eurócent körül van (ami most 31Ft). Ennél sokkal olcsóbb megoldások is vannak. Nem rég csináltam egy cégnek egy SMS gatewayt. Ott 3 vagy 4 eurócent 1 SMS (10-12Ft) és 50$-al töltöttük fel az egyenlegüket, ami testvérek között is minimum 1200 SMS.

Megjegyzem a mai világban az SMS-nek semmi értelme. Nem tudom megmondani hány éve használtam utoljára a hagyományos módon az SMS-t. Jó oké... azzal szoktam lottót venni, de ennyi.

2015. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:

Van pár szolgáltató ami PC-ről vagy egyéb internetképes eszközzel használható. Régen küldtem többet. A másik böngészőmben el voltak mentve könyvjelzőként, de most egyet próbáltam: [link]

Az oldal rendszere naplózta, de az SMS-t még nem kaptam meg.

2015. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
Megnéztem. Ez a német oldal működött, nem vacakolnak fillérekkel. [link] A magyar számokat 36 20/30/70-nel kell kezdeni, szóköz nélkül. Két lépcsőben megy a küldés; második oldalon kéri a captcha kódot, annyi, e-mailt nem kell megadni. Nem tudok németül, de ennyit meg lehetett oldani.
2015. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

amúgy csak kíváncsi voltam hogy tényleg van e ilyen

már semmi értelme


itt a skype, viber, facebook stb.

2015. febr. 1. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!