Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudom megszerezni a...

Fukapapa kérdése:

Honnan tudom megszerezni a lehúzott RARal csomagolt játékok, rar kódját?

Figyelt kérdés

Olyan gondom van, hogy egy biz. oldalról lehúztam vagy 4 komoly fullos járékot de mikor akarom csomagolni a RAR kódot kér! Mivel tudnám megszerezni hozzá a kódokat, probáltam már teljes verziós RarPasswordRecoveryt, RarPasswordUnlockot de semmi!

Valaki tudna segíteni?



2015. febr. 1. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hamarabb letöltöd más helyről ahol nincs titkosítva.


Mivel nem tudod mi a jelszó, milyen hosszú és milyen bonyolult, vagy rászánsz 1-2 órát hogy egy jelszó"törő" programot futtass és lásd hogy nem megy vele semmire, vagy jól körülnézel az oldalon a szabályzatában, a feltöltő adatlapján vagy bárhol a jelszó után, vagy törlöd az egészet mert nem fogod a jelszót a semmiből megtudni.

2015. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illeszd be a böngészöbe a kereső mezöbe a linket és ahol megjelenik ott nézz körül nem e találsz jelszót.Ezeket a sza..kat (RarPasswordRecoveryt, RarPasswordUnlockot )meg nem ajánlom.Nem érnek semmit.
2015. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lopott húsnak bizony híg a leve.
2015. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 válaszoló, én lopni, távol álljon tőlem!!! A kölcsön venni nekem valahogy jobban tetszik!!!

Komolyra fordítva a szót, persze, hogy szántam rá időt, sőt már úgy beállítottam unlockereket, hogy azt írták ki, hogy a becsült idő 120 év felett volt! Nem tudom szerintem se érnek nagy valamit, ilyen 3-4 betűs szavakat el talál de ha már meg van spékelve szimbólummal akkor szerintem be dobja a törölközőt! Amúgy erről az oldalról töltöttem le őket:

[link] de az én hibám, hogy nem figyeltem, mert van 1 másik ugyan ilyen torrentos oldalam, ugyan így működik és majdnem így néz ki! És arról eddig amit letöltöttem az mind fullos volt és működött! A játék mellé kapsz 1 readme.txt fájlt aminek a lényege ez a sor lenne de próbáltam már annyiszor és mindenféle képen 1szer be is jutottam az egyikbe még üzenetet is küldtem az ott lévő alanynak, meg kérdtem, hogy ehhez kérném a kódot de semmi! [link]

or [link] na ez van írva abban a textben!!!

2015. febr. 2. 00:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen tartalom kamu, ha survey oldalra vezet. Csak a pénzedet veszik el, de nem kapsz érte sem jelszót, semmit (rosszabb esetben vírust).


A jelszómegfejtő programokat azért nem ajánlják, mert nem tudnak belátható időn belül eredményt adni.

2015. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért mindenkinek köszönöm a segítséget!!!
2015. febr. 5. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!