Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek az jó hogy Faceboo...

Szerintetek az jó hogy Facebookon, áttlagban 30-40 lájkot kapok minden posztomra? A képeimen pedig 100 fölött vannak a lájkok. Szerintetek ez mit jelent? F

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
azt hogy egy olyan ember vagy aki sajna semmire nem fogja vinni az életben mikor 22 évesen rájön hogy valójában a "lájkok" semmit nem érnek és attól még senki sem szeret és senki nem törődik veled.. fáj nézni hogy ezzel csapják be az emberek magukat :\
2015. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem majd álláskeresésnél írd bele az önéletrajzodba is, mert úgy nagyobb eséllyel kapsz munkát.
2015. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.
2015. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De igen is jelent, valószínű népszerű csávó vagy, de ezt tudtad, csak egy kis fényezésre vágytál itt is? De itt nincs lájk.


Nem kell szomorkodni a régieknek, azok az idők azért tűnnek szebbnek, mert ott voltál fiatal és szívesen lennél újra az.


Engem is alig lehetett eltávolítani a számítógépektől, pedig nekem 14-15 éves koromban jöttek a pentium 1-esek, suliban volt meg egy két gazdagabb családban, mindig csak játszottam volna rajta. Otthon sokáig nem volt még gép. De ha lett volna, mi se járunk bandában focizni meg egyebeket csinálni, mi se lettünk volna különbek, szóval nem kell a nagy duma :)

2015. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

1. Nem jó, mert az emberi nem általános elbutulását mutatja -- ja, meg a lájkok értékét.

2. Azt jelenti, hogy sürgősen nézz valami normális önkifejező tevékenység után, ha hitelesebb értékelést szeretnél kapni magadról.

2015. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!