Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul el magától a laptop?

Miért indul el magától a laptop?

Figyelt kérdés
Nyár közepén vettem újan a laptopomat, nem is ócska minőség, Toshiba, és jól is működött egy ideig, leszámítva, hogy egy játékot (Sims) nem akar elindítani, csak kattog a lemez az olvasóban, de nem történik semmi. Az elmúlt egy-két hónapban pedig, mikor pl. esténként nem kapcsoltam ki, csak lecsuktam a fedelét, hogy alvó állapotban legyen, gyakran arra ébredtem, hogy magától visszakapcsol, lecsukott fedéllel, és megy, addig le nem merül. Van, hogy csak reggel veszem észre, hogy egyáltalán nem akar bekapcsolni, mert lemerült az akksija. Miért van ez?

2015. febr. 2. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a Toshiba is valami ázsiai (de nem japán) gyártmány, az én másfél éves Lenovómnak semmi baja, ilyet soha nem csinált, pedig ez is kínai.
2015. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 akikam ***** válasza:

Nem ócska úgy látszik még is:)

Én Rengeteg gépet szereltem és láttam

Egy naggyáboli listát irok neked:

1hely Samsung- Acer - Sony

2Lenovo

3Toshiba

4Asus

5MSI

6Dell- Hp - PAckard bell

2015. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
wake on lan nincs bekapcsolva véletlen a biosban?
2015. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!