Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a gépen elmennek a mai...

Ezen a gépen elmennek a mai játékok?

Figyelt kérdés

Tulajdonság:

Processzor: Intel core i5

Memória: 8gb ram

Videókártya: Ati radeon 7470 (2gb ram)

Előre is köszönöm a válaszokat!!!!



2015. febr. 2. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt i5-ből is van sok fajta, de alapjaiban ezzel lehet itt a legkisebb gond. A nagyobb az, hogy a videokártya elég gyatra, lénygében ugyanazt tudja, mint a HD6450 picit megtuningolva, ami nem éppen egy játékra készült videokártya (az alsó kategória alját képviselte már lassan 4 évvel ezelőtt). Szóval az sürgősen cserélendő.
2015. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Néztem a videókártyáról videót és a battlefield 4-et is viszi.

A lényeg hogy a gta 5-el szeretnék ezen a gépen játszani.

2015. febr. 2. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a GTA 5-höz jóval izmosabb kártya kell ahhoz, hogy élvezhetően játszhass.
2015. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs kérdező de ezzel a videokártyával a gta IV-se megy fullon!Gta V lowon se!
2015. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Intel core i5 4590
2015. febr. 2. 16:53
 6/10 A kérdező kommentje:
És egy ati radeon hd 5450 (1gb)-on menne?
2015. febr. 2. 16:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Az még rosszabb!

Egy ilyen gépbe sokkal combosabb videokártya dukálna, főleg ha játékra kell (egy játékos gépben a videokártya a legdrágább hardver). A GTA5 minimum gépigénye alapján egy HD7750-t mondanék...és ez a minimum! A gépbe amúgy simán mehetne egy felsőkategóriás kártya is.

2015. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezzel se lenne jobb?

1GB ATI Radeon HD 5570

Néztem videót a gta 4 fullon megy:

https://www.youtube.com/watch?v=JgH_LfAWjqU

2015. febr. 2. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Youtube videóknak nem kell mindent elhinni. Mondjuk az 5570 már picit jobb, mint a 7470, de az sem egy erős kártya. A GTA4-t nem hiszem, hogy maxon vinné (esetleg kis felbontáson).

De még mindig nem értem miért a videokártyán akarsz spórolni, amikor az a legfontosabb játékra? A proci több mint elég, nem is olcsó darab, a memóra kellő kapacitású a videokártya meg valami őskövület alsó kategóriás?! Egy játékos gépbe a videokártya mindig 1,5x-2x drágább a procinál, úgy van egyensúlyban. Ehhez a géphez én legalább egy Radeon 270X-t ajánlanék és még az is karcsú ilyen proci mellé....de legalább belefér a GTA5 ajánlott gépigényébe (nem csak a minimumba).

2015. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm olyat veszek.
2015. febr. 2. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!