Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha bármilyen játék elfutna a...

Ha bármilyen játék elfutna a gépeteken maximum grafikán mivel játszanátok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg nagy gépigényű játékok, de jó bármilyen jó játék is.
2015. febr. 2. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazokkal 10-15 éves játékokkal, amikkel most is. Régen láttam már értelmes játékot, kinyírja őket a fogyasztói társadalom, meg a konzolőrület.
2015. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire hipotetikus a kérdés, akkor ez már nem is kérdés: Half Life 3 ! :->
2015. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden elfut, ettől függetlenül én is sokszor előveszem a Heroes 3-at, és más klasszikusokat időről időre nosztalgiaként :P
2015. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
crysis 2-3 at kivittem, watch dogst is, metro last lightot is, battlefieldeket is unatkozom :( :(
2015. febr. 2. 19:20
 5/8 miért.én? ***** válasza:
"Dying Light"-ozz egy kicsit. Nekem bejön. Ráadásul a gépedet is meg fogja zabálni. :)
2015. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 - +1


A Dying Light egy egész jól sikerült kis játék lett, sok tennivalóval, multiban még jobb. Már ha szereted a zombis játékokat, vagy esetleg a Dead Islandot ismered/játszottál vele.


Persze, sokan teljesítménybeli problémákra panaszkodnak, rossz optimalizáció miatt (főleg AMD videokártyával), de a fejlesztő dolgozik a patcheken és vannak apró trükkök, amivel elkerülhető a szaggatás.

2015. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
telepítettem a dying lightot, eddig bejön, ez is fut szépen, tetszik a hangulata :) kösz a tippet!
2015. febr. 2. 23:12
 8/8 anonim válasza:
Akkor ajànlom figyelmedbe a Ryse-t, a jelenlegi grafika csúcsát, ami a Crysis 3 motorjának a felpörgetett változatát használja. Ennél szebb játék egyelőre nincs.
2015. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!