Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot ajánlanátok...

Melyik laptopot ajánlanátok ezek közül? (lent linkek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


memóriát érdemes lenne 8GB-re módosítanom? vagy így se lesz vele különösebb problémám?


vagy hasonló árban mit ajánlanátok?


2015. febr. 6. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
En a Fujitsut valasztanam a jobb proci miatt.
2015. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 donfetibo ***** válasza:

Én személy szerint a Dell-t választanám, főleg ha játszásra is szeretnéd használni, mivel graf.kártya mégis csak NVidia! Én legalábbis sokat szoktam olvasni a PC-ről és nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van a Dell cégről és gépeiről!

#1 válaszoló azt írja a jobb proci miatt de én úgy láttan, hogy mind a 2 gép 1,6GHz-en fut és az, hogy az egyik M-es a másik U-s, nincs olyan nagy különbség és te azt észre se vennéd!!!

Egyszerűen a Dell az Dell!!!

2015. febr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Fujitsut venném a jobb minősége miatt, a Dell gépben levő videokártya alig gyorsabb mint az integrált, csak plusz hibaforrás
2015. febr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Fujitsu belépő üzleti gép, minősége kifejezetten jó a kategóriájában, bírja az igénybevételt és a hordozást. A Dell konzumer gép, annak minden hátrányával, egyedül a garancia miatt ajánlható, mert megbízható a garija, de maga a gép elég hulladék. Ráadásul a 820M vga alig erősebb, mint a Fujitsuban lévő integrált, csak plusz hibalehetőség.
2015. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!