Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telepítettem a Sims3-t, el is...

Telepítettem a Sims3-t, el is indul, de amikor belépnék úgymond a városba, az írja ki, hogy nem tudja megerősíteni, hogy eredeti a játék, és, hogy vegyem fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kismilliószor próbáltam feltelepíteni a sims-et,de nem tudok crackelni,most láttam egy youtube videót amiben megmutatják ,hogy hogy csináljam í(az egész telepítést),és az ott megadott linkről töltöttem le (thepirratebay-ról) a sims3 Razor1911 Final MAXSPEED -et,de ezt írta ki a telepítés után. Van valaki aki szintén ezzel a problémával küzd,és lépésről lépésre el tudja mondani ,hogy mit csináljak? Nagyon köszönöm előre is :)

2015. febr. 7. 20:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!