Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöröltem egy mappát és most...

Letöröltem egy mappát és most semmit sem tudok megnyitni csak a böngészőt. Mit tettem/tegyek? (valószínűleg vírus)

Figyelt kérdés

Szóval: Gondolom amikor valamit letöltöttem a netről véletlenül a "BuyNSave" nevű programot/vírust is leszedtem és ugye emiatt minden honlap tele volt hirdetésekkel. A program telepítése és törlésénél letöröltem és a böngészőben is kiszedtem a bővítmények közül, de ugyan úgy ott volt. Megkerestem a mappáját és futtattam a vírusirtót, de mindig megállt 33%-nál. Vártam, újraindítottam de mindig megállt. Már felidegesített és fogtam és kitöröltem a mappát (2 fájl volt benne). A lomtárból is kitöröltem. Ezután rá akartam menni a Chrome-ra hogy megnézzem működött e, de nem a szokásos ikon volt ott hanem az a fajta ami akkor jelenik meg ha nem lehet megnyitni (talán). Nem tudtam mi van ezért újraindítottam a gépet hátha jó lesz vagy valami. Azonban amikor rámentem a start menüre minden programnak ilyen ikonja volt. A Sajátgépnek nem "sajátgép" a neve hanem "Mappa". Először megijedtem mert nem volt ott a C lemez, de egy idő után vártam és betöltött. Minden megvan csak éppen semmit sem lehet megnyitni még a Word dokumentumokat sem. (A képeket meg tudom nézni)Egyébként pl. a "Mappában" fent nincs ott a sáv ahol mutatja hogy melyik mappán belül vagyok.

Mi történt? Mit lehet tenni?



2015. febr. 8. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet társítottad, hogy ne avval nyissa meg amivel szokta, hanem mintha egy mappa lenne


vezérlőpultban(nekem angol, gondolom ennyit értesz angolul):


Control Panel\Programs\Default Programs

2015. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ömm.. nem tudom én nem találok Programok ikont.. mondjuk van 2 fura ikon.. az egyik a "Mappa" az bejön. (az a sajátgép gondolom) de a másikat nem lehet megnyitni és nincs semmi odaírva. Lehet oda kellene "mennem"?
2015. febr. 8. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Fel tudsz menni a netre? Ha igen, akkor töltsd le a Malwarebytes-t.

[link]

2015. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem megy, újra kell telepítni a Windows-t.
2015. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen fel tudtam menni és le is töltöttem de nem nyitja meg.. semmi nem történik ha rámegyek :S
2015. febr. 8. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!