Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet számítani a közeljövőben...

Lehet számítani a közeljövőben bármilyen árnövekedésre vagy esésre számítógép-alkatrész terén?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni most egy gépet játékra, csak nem szeretnék úgy járni, mint minden más elektronikai eszközzel, amit eddig vettem. Ahogy megvettem azokat, ugyanolyan áron sokkal jobbat kaptam volna 2 meg 3 hónappal később.

2015. febr. 8. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez általában mindig így lesz. Én várnék március közepéig, mikor megjelenik az R9 300as széria, remélhetőleg az lenyomja majd a videokártyák árát-
2015. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 akikam ***** válasza:
Ez az egész elektronikára igy elmondható a legújabb a legdrágább ahogy egyre régebbi ugy olcsóbb lesz figyelni kell mikkel vannak felszerelve a mostani gépek ott irni szokták mikor jött ki az adott dolog és tudunk következtetni...
2015. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!