Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IP-cím bann ellen mit lehet...

IP-cím bann ellen mit lehet csinálni? (Muonline)

Figyelt kérdés
Muonline-on ip bannoltak. a Hack Shield. Nem indul el a játék ha startra nyomok "Access Denied".. Hiába szedtem le újra meg minden. Nem indul el. Mit lehet tenni ez ellen?

2015. febr. 9. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Legközelebb nem kell csalni.
2015. febr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha van routered, akkor IP cím csere... De gyanítom egy MMO játékban nem ip bannt adnak, hanem az egés zfelhasználódat tiltiják ki...
2015. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
van routerem igen. hogyan lehet lecserélni? úgy hogy a net se menjen el?
2015. febr. 9. 15:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lecserélni kell... kihúzod az áramból, vársz pár percet, és visszadugod... ennyi a történet... A net elmegy, de visza fog jönni... Pont ez a lényege, így lesz új IP címed.
2015. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
próbáltam mér és mégse jó: (
2015. febr. 9. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem IP bannt kaptál... de point ezt mondtam... Ez nem egy FPS játék, hanem egy MMO... ezt ne mtudod megoldani egy ip cserével... Nem kellett volna csalni.
2015. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom :/. nm is casltam csak vmit írtam... de sehogy se lehet? másik gépen se?
2015. febr. 11. 15:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. A felhasználódat tiltották ki... Tehát a karakteredet. Írj az adminoknak avyg Gm-eknek vagy ne mtudom mik vannak ott.... És ezt tisztázzad velük.
2015. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem csak afelhaszlómat. hanem az egész játékot. mert van egy start gomb ami után bejön a játék, és beléphetsz a felhasználódba. nekem a start gombnál már ezt írja: access denied.
2015. febr. 11. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát szeritnem ha újrarakod az OP rendszert (windowst) akkor jónak kell lennie, és el kell indulnia. 1 próbát megér, ha ez számdora ennyire fontos.
2015. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!