Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a Google Chrome-ból egy...

Ha a Google Chrome-ból egy fájlt letöltök és egy adott mappába mentek, miért nem kérdez rá a gép, ha adott fájl már létezik, hogy akarom e felülírni?

Figyelt kérdés
Ha egy fájlt már letöltöttem, nem figyelmeztet, hanem letölthetem akár 100-szor is (sorszámot ad neki). Hol tudom ezt beállítani? A beállításokban nem találom... Köszi!
2015. febr. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott van, hogy mentésnél 1 default mappába mentse, vagy választasz neki mappát. Ha választasz, akkor be fog szólni, illetve kérdezni, h felülírja-e.
2015. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fukapapa válasza:
Szeva ha jól tudom akkor igen de annyit a beállításokban be lehet állítani, hogy mindig kérdezzen rá, hogy hova akarod és akkor tudod, hogy azt a fájlt, már le-e töltötted, mert ha ugyanoda és ugyanaz a név akkor fel teszi a kérdés, hogy felül írja-e, legalábbis az Operánál így van de használta Google Chrome-ot ott is így volt!!!
2015. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de éppen ez az, hogy nem teszi fel a kérdést. A Mozillában feltette, de a Chrome-ban nem. A Beállításoknál azt be tudtam állítani, hogy mindig kérdezzen rá, hogy hová mentse, az rendben is van. De amikor már egy csomó fájl van a mappában, nem tudom fejből megjegyezni, hogy azt már mentettem e korábban vagy sem....
2015. febr. 10. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!