Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem engedi azóta a gép...

Miért nem engedi azóta a gép elindítani a programokat?

Figyelt kérdés
A sztori a következő , adott egy pc amelyben egy VTX3d radeon hd6770-es videókari található és egy 400w-os FSP tápegység illetve a videó kártyához egy tápátalakító mert a tápegységen ilyen kimenet nem volt . Minden frankón működött aztán sokszor zizegést hallottam a gépházból ,nem mindig de volt illetve eltűnt a kép vagy csíkozódott a monitor és ujra indult a gép . Átnéztem mindent semmi probléma nem volt aztán egyszer csak mikor ráadtam a tápegységre az áramot hosszasan zizegő hang jött a gépből . Először úgy véltem hogy a tápegység adja meg magát lassacskán így lekötöttem a 6770-es videókártyát és az alaplapit használtam sokáig . Ekkor megszűnt létezni a zizegő hang. De így nem tudok játszani mert kevés a beépített kártya hozzá . Na rá szántam magam hogy visszakötöm a videó kártyát hátha helyrejöttek a dolgok. Mit ad isten észrevettem hogy amit külön vásároltam tápegység átalakító kábelt a videó kártyához annak az egyik 4pines csatlakozójából a 12V-os ág mellett lévő fekete kábelsaru ki volt esve a műanyag házából :O . Oppá akkor lehet hogy ezért zizergett a gép csak még nem esett ki teljesen anno,sőt az egyik 12v-os ág mellett a műanyag ház ráolvadt a sarura. Jelenleg felcsiszoltam az érintkező sarut és fixre vissza saruztam a fekete kábelt. Most minden működik frankón ,se zizegés sem egyéb hallható problémája nincsen.Azonban olyan problémám van vele hogy áramtalanítottam a gépet majd átcsatlakozásra került a 6770-es kártya majd bekapcsoltam a gépet . Ezek után se a Bittorrent kliens nem működött se filmet nem tudtam nézni mert egyszerűen nem indítja el .Feltelepítettem a videókártyához kapott cd lemezt fel is települ de ha meg akarom nyitni a catalyst centert akkor működés leáll hibaüzenettel nem lép be... Sőt akármelyik bittorrentet letöltöm el sem indítja .Bittorrentnél ezt írja : Bittorrent has crashed.A crash dump has been saved as . A videókártya szoftverénél pedíg ez jelenik meg : Catalyst control center host application működése leállt. Aztán ennyi . Semmit nem tudok vele csinálni, letöröltem teljesen ,minden visszamaradó fájlt is , újratettem és semmi. biosban is nézelődtem nem tudok állítani semmit úgyhogy reménytelen a helyzet. Szóval mit lehetne tenni ilyenkor? mi a megoldás mert már feladom ?

2015. febr. 12. 19:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Na változott a helyzet akármilyen programra kattintok mintha nem csináltam volna semmit ... Sőtő már a képeket sem nyitja meg . Win7-es 64bites
2015. febr. 12. 20:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, akkor rakd fel újra a windows-t, aztán majd meglátod.
2015. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!