Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy idegen Steamen ajándékokat...

Egy idegen Steamen ajándékokat küld- lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Annyira nem idegen az idegen, 1-2x játszottam vele egy multiplayerben, de utoljára talán ~1 éve. Benn van a barátlistámban.


Most harmadszor vagy negyedszer küldött giftet ( szóval, nem kulcsot, ergo ellopni nem tudná a fiókomat- UGYE ??? )- és mindig a kívánságlistámon szereplő legdrágább játékokat.

Így lett megjelenés előtt DayZ-m, illetve most Evolve-om, stb-m. ( szóval, ezek egyenként 50 euró körüliek)

Elfogadtam, megköszöntem- de nagyon nem értem a helyzetet.


A dologhoz hozzá tartozik, hogy Steamen is beazonosítható, h lány vagyok, már a nevem alapján is, viszont semmi cicis- ilyen-olyan képem nincs fönn. Cuki kiscicás a profilképem.


Nem tudom, hogyan illik reagálni.


2015. febr. 14. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha nem kér érte cserébe semmit, akkor semmi baj nem lehet.

Te zsebed nő. :D

2015. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De irigy vagyok........ :D


Kellett nekem fiúnak születnem... -.-"


Jó játékot!

2015. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!