Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet minecraft szervert...

NeonSkeleton kérdése:

Hogy lehet minecraft szervert bemodolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék minecraft sima(nem bukkit) szervert modolni tudja valaki hogy hogyan kell?

2015. febr. 14. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Régen csináltam, de már nagyon régen annyi biztos hogy a felhasználónál is meg kell lennie azoknak a modoknak(tudtommal), ez hátha segít:


https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+mod+mine..

2015. febr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: a link alapján csináltam a szervert, de a cmd ezt irja:" Error: Could not find or load main class net.minecraft.server.MinecraftServer

A folytatáshoz nyomjon meg egy billentyűt "

Tudnál segíteni vagy tudod mi lehet a baj?

2015. febr. 18. 00:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi van a run.bat-ban?
2015. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ez : @echo off

java -Xms1024M -Xmx1536M -jar minecraftforge-universal-1.5.2-7.8.1.737.jar nogui

pause

2015. febr. 18. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert az jó... lehet h sérült a JAR, de ez már csak találgatás :/
2015. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a mod nélküli szerveremnél egy másik .bat-ot használok mert abban be lehet állítani a java helyét, mert nekem más a verzióm 1.8_31 és a legtöbb .bat-nak 1.7 itt a másik .bat: @ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre1.8.0_31\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar

PAUSE


ha átírnám a minecraft_server.jar-t minecraftforge-universal.jar-ra akkor az segítene??

2015. febr. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!