Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Formatálás után teljesen...

Formatálás után teljesen megsemmisül minden?

Figyelt kérdés
A párom elvitte a gépet,és aki "rendberakta",semmit nem irt ki róla,azt mondta nem találta.Azt olvastam van olyan program,amivel visszahivhatók a törölt adatok.Segitsetek!Az is jelezzen aki meg tudná csinálni.
2010. febr. 11. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
A törölt adatok nagy részét vissza lehet állítani, mint amikor a kukából kiveszed a papírt, de formatálás után nemigazán... Akkor teljesen letörli az egész lemezt és a szektorokat is átrendezi. Annak annyi.
2010. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
úgy tudom, van egy cég valahol Pesten akik ilyenekkel foglalkoznak. szerintem googlizd be, keress rájuk. sajnos közelebbit én sem tudok.
2010. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen cég, neked meg remélem van rá 100ezred minimum!!! Egy 250Gb-os winyón adatvesztésnél 65-ezret elkérnek!!!
2010. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van vissza lehet állítani a formatált adatokat,sőt még régebbi partíciók adatait is vissza lehet állítani, és ne csodálkozzatok azon hogy több 10e forint, a program se 10 forintba kerül...
2010. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Prohardveren van egy hoember vagy hoember2 nevű fazon aki ilyennel foglalkozik maszekban. Szerintem jobban jársz, ha őt keresed fel.
2010. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hoember2 a neve 100%
2010. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A formatálás sem törli fizikailag az adatokat, csak azok semmisülnek meg, amelyeknek a helyére lett más írva az újratelepítéskor. A probléma, hogy akik értenek hozzá, sokat elkérnek, és mint mondtam, egy része így is elveszhet örökre. Ez nem olyan amúgy mint a hibás vinyó adatmentése, ezt házilag is meg lehet csinálni ha találsz rá programot, csak ne azon a gépen keresgélj a warez oldalakon, amelyiken vissza szeretnéd hozni az adatokat...
2010. febr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nos formatálás esetén is lehetséges a visszaállítás mert lényegében formázásből is 2 féle létezik... nos ha teljes lassú formázás volt az cinkesebb mivel simán progival nem tudod visszaállítani viszont tényleg van egy cég ami ezzel foglalkoziik ők visszatudják ez esetben is de elég költséges. Viszont ha azóta is használva van a szektor és ott ahol az adat ANNO volt és írt már arra a bizonyos szektorra hát a visszaállítás szinte lehetetlen mégha úgynevezett gyorsformázás is volt. Prohardveren próbálkozz illetve tudok javasolni még valakit onnan ZOHAN néven van fent ha az előző nem tudta megoldani...
2010. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Remélem szerencsével járok.
2010. febr. 12. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!