Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen kasztú és hányas...

Milyen kasztú és hányas szintű volt a legjobb hősöd diablo 2-ben?

Figyelt kérdés
nekem a diablo 2ben volt egy nagyon jó sorcresem csak tűz sebzésre pakoltam aztán anno kijött a lod mindenki tüzimunis volt akkor legem lett. Ősszel nekiálltunk a tesommal hamachival toltuk a lod-ot most van egy 73 sorcresem villám jég mágiás tesomnak meg 74 paladin
2010. febr. 12. 00:46
 1/7 anonim válasza:
96 Sorci,96 paladin Barbár 9x assasin 96 de ezek battleneten.
2010. febr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hű de mocsok régen volt ez már. Micsoda szép emlékek ezek, mikor nekifeszült szemgolyóval lestük a Diablo2-es felbontást két kollokvium között a vizsgaidőszakban. :D
2010. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"96 Sorci,96 paladin Barbár 9x assasin 96 de ezek battleneten."


Te jó ég 90-es szint azok már gondolom hellen is könnyedén elintézik diablot meg baalt illet eljutni hozzájuk is könnyű lehet ilyen extra magas karakterekkel.


A barbár az igen erős lehet meg az assasin hullarobbantója amit a nekrotól loptak el.


Jó karakterek gratula.

2010. febr. 12. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Zárton: 99 hammer pala 9x WW baba Nyitottan(Open): 127 Hacked Mock-Hoster (1.12) ,sajna 1.13 al open nagyot szív :S
2010. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kimaxolt Sorci, de nem battle netes! Cheat mentes! Diablo gaméban nem szabad csalni ez alapelv a Diablósoknál!

Szóval 98 as Sorci:) 75-ös necro. és druida! 83as Assasin

Barbárt palladint és Ílyászcsajt nem nyomtam vagy hamar meguntam őket! Az elsőnek felsorolt kasztok nagyon élvezhetőek, mert taktikusabbak mint a csépelős lövöldözős brutál ütős: Pala, Barb, Amazon....ez az én véleményem!! Ne tessék bántanni érte!

2010. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zárton szentségtörés csalni :D , Open az másvilág ^^ , sok player nem is gondolná milyen duellek mennek openen :D csak aztlátják ,hogy a sok noob cheates cuccokkal járkál amik semmit se érnek :D ,2 nagyobb karicsoport van : Mock (Sorc kari ami energyshieldet használ hogy 95% ban a manára hárítsa a támadást , manát manaregel tölti , prayer-t használ az élet regenerálására , smite-t és holy aurát a támadásra) Funky (1048576 manát használ álltalában ,ez a mana a játékban 0 ami azt jelenti hogy energy shieldel ami támadás a manára megy az oan mintha nem is lenne mivel - be nem megy a mana, és így szinte hallhatatlan lesz a kari, ez eléggé nem fer, szóval mock vs mock duellek vannak. egy kis ízelítő: [link] (mock vs mock duel)
2010. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bneten: 92 necro 82es pala 85 sorci :)
2010. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!