Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Volna egy olyan problémám,...

Volna egy olyan problémám, hogy feltelepítettem a F1 2014et és néha olyat csinál hogy elmegy a hang illetve irányítani sem lehet olyankor, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna bármiféle segítséget nyújtani, azt megköszönném, mivel teljesen tanácstalan vagyok a probléma láttán.

2015. febr. 17. 22:50
 1/8 Tengor ***** válasza:

Csak ezzel a játékkal van ilyen probléma?

Eredeti v. warezolt?

2015. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel most vettem a gépet, csak két játékot tettem fel, az f1 2013at és az f12014et és egyik játék sem eredeti. Sajnálatos módon mindkettőnél felmerül a probléma, de arra már rájöttem hogy ha belekattintok a képbe akkor vissza jön a hang is és az irányítás is, ezzel csak az a baj hogy pár percre rá ismét előjön a probléma. Úgy hogy most tanácstalan vagyok azt illetően, hogy hogyan orvosoljam.
2015. febr. 18. 07:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez valamilyen driver hibának tűnik. Mivel azt mondod, hogy új a gép, ezért inkább nem is hiba, hanem hiány.

VGA, Hang rendben ?

2015. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, ami járt hozzá driver lemez arról minden drivert feltettem, és természetesen a videókártyát is feltelepítettem.
2015. febr. 18. 08:32
 5/8 Tengor ***** válasza:
Próbáld meg netről a legfrissebb drivereket felrakni!
2015. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ezeket a drivereket hol találom?
2015. febr. 18. 11:03
 7/8 Tengor ***** válasza:
Gyártó oldalán.
2015. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben utánna nézek.
2015. febr. 18. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!