Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 7-ben milyen registr...

A Windows 7-ben milyen registry értéket kell átírni ahhoz, hogy akkor is engedélyezze az aero interface-t, ha nincs videokártya driver feltelepítve?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 20:03
1 2
 11/14 anonim válasza:

Ha nem lett kicserélve akkor (erősen ajánlok egy seggberúgást) akkor nézd meg az alaplap gyártó honlapján.

Az Ewerest -tel meg tudod nézni!

2015. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Még azóta is keresgélek drivereket de egyszerűen nem találok hozzá. Mint már írtam egy Intel Atom procis gép, semmi nem lett cserélve benne, még a cpu is oda van forrasztva teljes egészében az alaplapra, passzív hűtéses, minden alaplapi, tipikusan egy készre szerelt kilóra legyártott vacak.

Csak azt kellene elérni, ha rárakom a win7-et, akkor legyen aero felület.

Egyébként tisztában vagyok vele, hogy ez csak részmegoldás, meg lehet, hogy jobban terheli a procit, de valahogy másképp megoldani, egyszerűen nem fogom tudni.

2015. máj. 7. 23:30
 13/14 Tengor ***** válasza:
Gyártó oldala?
2015. máj. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Csak magyarországon lehetnek ilyen paraszt emberek mint 1-2 válaszoló. Egyébként drivermagician töltsd le nekem az ilyen 2005.évi drivereket is talált. (portable verziót tölts le az n kú r .c c ről.

Aero disabledre meg van egy program ami elvégzi helyetted a piszkos munkát.

2015. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!