Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet párosítani egy...

Samusaran kérdése:

Hogyan lehet párosítani egy Bluetooth fejhallgatót a pc-vel?

Figyelt kérdés
Nem rég szereztem be egy Thonet & vander Luft bluetooth-os fejhallgatót... Telefonon kipróbáltam, azon gond nélkül működik. De kifejezetten a számítógépemen szeretném használni. Kaptam kölcsön egy bluetooth-os adaptert a pc-hez. De sehogyan sem tudom elérni, hogy a számítógép hangja a nem rég beszerzett fülesen szóljon. Előszőr próbáltam a windoshoz eszközként hozzáadni, de semmi. A Bluesoleil program ugyan észleli, de nem tudom párosítani a géppel, mert biztonsági kódot kér. Azt meg ügye nem tudok megadni a fülesen. (a telefont sikerült párosítani) Viszont itt meg is áll a tudományom, mert ha még sikerül is párosítanom, még mindig nem tudom, hogy pontosan hogyan kell beállítani, hogy arról szóljon a hang. Remélem nem dobtam ki feleslegesen pénzt az ablakon a fene sem gondolta, hogy ez ennyire macerás lesz...

2015. febr. 18. 20:43
 1/1 A kérdező kommentje:

Sikerült párosítani. A megoldás: A kód 4db nulla a (numerikus billentyűzeten)...


Most már csak arra kell rájönnöm, hogy hogyan érem el, hogy arról szóljon a hang...


Ha erre valaki tudja a megoldást, akkor ne habozzon leírni...

Előre is köszönöm!

2015. febr. 18. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!