Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fekete képernyő játék közben?

Fekete képernyő játék közben?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni, hogy egyáltalán nem értek a gépekhez, szóval ha valaki tudna nekem segíteni, az próbálja meg úgy elmagyarázni a dolgokat, hogy egy hozzám hasonló, számítógép analfabéta ember is megértse.:)


Szóval, a következő a helyzet. Nem olyan régóta, mikor mepróbálok elindítani egy játékot, egy ideig teljesen jó, majd fogja magát és elsötétül a képernyő, a játék tovább megy, a hangok, a felirat, minden megmarad, csak épp a lényeg nem látszik. Ha kilépek a játéknak a beállításaihoz, akkor ott mindent látok, kivéve a hátteret, ami továbbra is fekete marad. Ha újraindítom, kb. 2 percig bírja, majd megint elsötétül. Minden játéknál ezt csinálja, legyen az régi, vagy kicsit újabb játék, szóval nem hiszem, hogy a gépem lenne gyenge.


Tudok egyáltalán kezdeni ezzel valamit? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!:)



2015. febr. 19. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen géped van? hány fokosak a géped részei?
2015. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon gáz, de egyiket sem tudom megválaszolni...:D Hogyan lehet ezt megnézni?
2015. febr. 19. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
speccy-vel
2015. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, szóval itt vannak a gépem tulajdonságai:

(Nekem nagyon nem mondanak semmit...:D)


Op rendszer

Windows 7 Professional 32-bit SP1


CPU

Intel Core 2 Duo E6400 @ 2.13GHz 40-46°C között van.

Conroe 65nm technológia


RAM

2,00GB DDR2


Alaplap

Intel Corporation DQ965GF


Grafika

Acer AL1916W (1440x900@60Hz)

256MBNVIDIA GeForce 7600 GT (MSI) 52°C


Merevlemezek

298GB Western Digital WDC WD3200KS-00PFB0 ATA Device (SATA) 43°C

2015. febr. 19. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!