Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Exel középszintű érettségihez...

Exel középszintű érettségihez milyen függvényeket kell tudnom használni?

Figyelt kérdés
Csak mert szeretnék továbbtanulni és ahozz ha jól számoltam kell a 90%os info érettségi :) és ugye akkor az exelel is kell foglalkoznom a tanárom meg azt mondta , hogy mivel nehéz ezért átnézzük a formázást és hagyjuk inkább gyakorolunk wordot meg ilyenek :)

2015. febr. 19. 20:58
 1/6 A kérdező kommentje:
És gondoltam akkor itthon megtanulom egyedül :) ha suliban nem vesszük :)
2015. febr. 19. 20:59
 2/6 CspCsj ***** válasza:

Interneten rákeresve rengeteg anyagot találhatsz. PL. elsőre ezeket az oldalakat adta ki a kereső:

https://www.youtube.com/user/infoerettsegi

[link]


Nézd végig a fentieket. Ha egyedül is meg tudod csinálni, akkor folytatjuk.

2015. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tanárodat seggbe kéne rúgni, ha nem akarja tanítani az Excelt. Nem nehéz. Sőt, sokkal jobb eredményeket lehet elérni vele, mint a Worddel, ahol sok az apró hibalehetőség és a pepecselés.


szum, átlag, kerekítés, darab, darab2, darabüres, darabteli, szum, index és hol.van együtt vagy fkeres (találd meg egy adattal egy sorban levő másikat), min, max, kicsi, nagy, szövegfüggvények, HA (ez nagyon fontos), év, hónap, nap, hirtelen ennyi jut eszembe, és már megy a film.

2015. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"és már megy a film" ezt hogy érted? köszönöm amúgy a válaszokat
2015. febr. 19. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ahogy írtam. A film, amit nézni akartam.
2015. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hmm..:) hát jó én azt hittem valami átvitt értelembe írtad :)
2015. febr. 19. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!